Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner – Thermolite® Fleece Liner

2199 

Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner – Thermolite® Fleece Liner od této spolehlivé značky Sea to Summit je k dostání za výborné peníze. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner – Thermolite® Fleece Liner ve výhodné slevě 2199 Kč.

Katalogové číslo: 9327868051281 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner – Thermolite® Fleece Liner od dodavatele s dobrým jménem Sea to Summit je u nás k dostání za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Thermolite Fleece Liner je nejteplejší vložkou do spacáku z naší řady Reactor a lze jí použít ke zvýšení tepelného komfortu vašeho spacáku, nebo samostatně jako letní spací pytel. Thermolite Fleece je až neuvěřitelně teplá a její pohodlí zvyšuje kartáčovaný povrch. Čtvrtinový zip usnadňuje používání vložky a stahovací kapuci využijete především v situacích, kdy se potřebujete zahřát. Lehčí a menší než jiné vložky do spacáku z flísu Múmiový tvar, kapuci snadno dotáhnete jednou rukouČtvrtinový zip usnadňuje používání vložkyMůže být použit jako samostatný spací pytel v teplejších podmínkáchLze ji sbalit do přiloženého skladovacího pytlíku z materiálu UltraSil®Zvyšuje tepelný komfort spacákuMateriál:Vložka: 100% polyester, Úložný pytlík: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868051281
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 380.000g.  . . . . . . . . .
Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner - Thermolite® Fleece Liner
Vložka do spacáku Reactor Fleece Liner – Thermolite® Fleece Liner
2199