Vložka do spacáku Coolmax Adaptor

1349 

Vložka do spacáku Coolmax Adaptor od této značky Sea to Summit , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Vložka do spacáku Coolmax Adaptor za bezkonkureční cenu 1349 Kč.

Katalogové číslo: 9327868108602 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vložka do spacáku Coolmax Adaptor od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Cestovní vložka do spacáku Coolmax Adaptor™, speciálně navržená do teplých nebo vlhkých podmínek. Coolmax Adaptor™, jak název napovídá, je vložkou, která se přizpůsobuje různým teplotám a vlhkosti, protože je vyrobena z materiálu Coolmax®, látky, která si hravě poradí s vlhkostí a která vám zajistí pohodlnější spánek. Přizpůsobuje se různým teplotám a umí si poradit s vlhkostíLze prát v pračceRychleschnoucíOdvádí vlhksot od těla a tak vás udrží v suchuReguluje teplotu těla a zvyšuje pohodlí spánkuUdržuje váš spací pytel čistýPříjemný, elastický materiálMumiový tvar s tvarovaným prostorem pro chodidlaMateriál:Vložka: 100% polyester, Úložný pytlík: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868108602
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost (g) 248. Hmotnost 248.000g.  . . . . . . . . .
Vložka do spacáku Coolmax Adaptor
Vložka do spacáku Coolmax Adaptor
1349