VEGA Plynový vařič

2970 

VEGA Plynový vařič od spolehlivého výrobce OPTIMUS OF SWEDEN je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Získejte tento produkt bezpečně online. VEGA Plynový vařič za super cenu 2970 Kč.

Katalogové číslo: 7391812185058 Kategorie: , , Štítek:

Popis

VEGA Plynový vařič od této spolehlivé značky OPTIMUS OF SWEDEN , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Vega se vyznačuje palivovou kartuší spojenou s hořákem hadičkou, což bylo pouze u vařičů multipalivových. Tato vlastnost se sebou nese několik výhod. Hořák opatřený nožičkami je výrazně stabilnější než hořák umístěný na plynové kartuši, a je tudíž možno používat nádobí s větším průměrem dna. Palivo lze využívat jak v plynném, tak i v kapalném režimu (kartuše obrácena dnem vzhůru a postavena na podnoží) v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách (kapalný režim určen pro chladné počasí). Otočení kartuše dnem vzhůru má rovněž pozitivní ekonomický dopad – palivo je využito do poslední kapky.
Vlastnosti:

Hmotnost: 178 g
Průměrná doba hoření: 160 min
Palivo: směs propanu, butanu a isobutanu
Výkon: 3700 W
Plynový

 

Informace o produktu

  • Značka: OPTIMUS OF SWEDEN
  • EAN: 7391812185058
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Šedá. Elektrický výkon (W) 3700. Hmotnost (g) 178. Typ paliva Plyn. Doba hoření 160 minut. . . . . . . . .
VEGA Plynový vařič
VEGA Plynový vařič
2970