Vařič Jimbu

3120 

Vařič Jimbu od výrobce s mnohaletou tradicí Outwell je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Vařič Jimbu aktuálně výhodně za 3120 Kč.

Katalogové číslo: 5709388126863 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vařič Jimbu od značky Outwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Díky integrovanému čelnímu sklu a pevnějšímu víku a rámu není pro tento špičkový přenosný vařič a gril Jimbu problém vařit i v bouřlivých dnech. Nastavitelný plamen během chvilky uvaří vodu a zajistí, že jídlo bude připraveno přesně tak, jak máte rádi. Vařič se snadno čistí, má odnímatelný rošt a odkapávací misku a je ideální pro kempování a grilování. Používá plynové kartuše EN417.
Používá samozavírací plynové kartuše se závitem EN417.Kompaktní přenosný plynový vařičPiezoelektrické zapalováníOchrana předního sklaStabilní hořáky s vysokým tepelným výkonemSnadné bezpečné zavírání západkouHořáky z nerezové oceliProtiskluzové gumové nožičkyIndividuálně ovládané hořákyVyjímatelný rošt, snadné čištěníOdkapávací miska na dně sporákuPVC hadice s automatickým vypínánímHluboce reliéfní víko pro větší tuhost

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388126863
  • Další vlastnosti: Barva Silver Grey. Zdroj EN417 gas cartridge. Hmotnost (kg) 3. Rozměr balení 46 x 27 x10.5 cm.  . . . . . . . . .
Vařič Jimbu
Vařič Jimbu
3120