Vango Magra Air VW

31590 

Vango Magra Air VW od značky s dlouholetou tradicí Vango je právě teď za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Vango Magra Air VW na našich stránkách za 31590 Kč.

Katalogové číslo: 33261 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vango Magra Air VW od značky s dlouholetou tradicí Vango je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Přístřešek Marga je navržený v ideální velikosti VW pro všechny obytné vozy. Díky technologii AirBeam® je Tolga jednoduchá a rychlá na nafouknutí a v kombinaci s látkou Sentinel Sport je silná a voděodolná. Tento nafukovací přístřešek má přední i zadní vchod, což je ideální pro levé nebo pravé hlavní dveře. Přední dveře mají vchodovou stříšku, která Vám poskytne ochranu před deštěm, zatímco zadní dveře mají plachtu. Látka Sentinel Sport je silná, vodělodolná a má velice dobrý poměr váhy a velikosti. Přístřešek Magra zajišťuje, že budete mít ve Vašem obytném voze dostatek místa na všechna dobrodružství.

Vango AirBeam® – rychlá stavba nafouknutím pomocí pumpy a pevná struktura.
Rychlé a snadné nafouknutí pomocí jednoho ventilu


Obousměrná pumpa – součástí balení všech našich stanů a předstanů AirBeam. Naše ergonomická pumpa vám umožní hravě nafouknout stan. Pumpa je dodávána v praktickém obalu.


Diamond Clear Windows – okna propouští velké množství světla a maximalizují světlo a viditelnost a poskytují tak jasné a vzdušné prostředí. 
Přepínatelné závěsy na ochranu soukromí – v případě potřeby poskytují soukromí, lze je odsunout, když se nepoužívají.
V tunelové konstrukci předstanu v prostoru, kde je připevněn k autu, se nacházejí dvoje dveře. (1 z každé strany) Tím je zajištěn pohodlný přístup k přední nebo zadní časti vozidla.
Vango AirZone™ Ventilace – unikátní ventilační systém umožňuje cirkulaci vzduchu ve stanu, díky čemuž redukuje možnou kondenzaci.


Ploché vstupní dveře zajišťují snadný přístup ať už kočárkům, invalidním vozíkům nebo členům rodiny se sníženou hybností. 
Vstupní dveře mají integrované síťové panely, které zvyšují proudění vzduchu ve vašem stanu a zároveň chrání před hmyzem.
Easypack Carry Bag – Nadměrná přepravní taška vyrobená z více materiálu (15%) a s větším objemem (50%).


SkyTrack® II – Unikátní flexibilní závěsný systém, který umožňuje snadno připevnit osvětlení, přídavné úložné prostory vám umožní snadno připevnit osvětlení nebo úložný prostor. Díky tomuto systému si můžete představ přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim představám. 
Sky háčky- součástí balení je 10 háčků, které jednoduše nasunete na systém  SkyTrack® a zavěsíte na ně, co bude potřeba.


Díky reflexním popruhům je zajištěna dodatečná stabilita pro případ silného větru. Jednoduše se připnou na předem připevněné přezky a zajistí se kolíkem do země. Popruhy jsou reflexní, takže jsou dobře viditelné i za špatných světelných podmínek. 


Ocelové kolíky- součástí balení jsou ocelové kolíky, které jsou pevné, odolné a lze je použít v náročnějším terénu. Kolíky jsou v praktickém sáčku.
Nastavitelné fixační body – umožňují dokonalé nastavení markýzy na nerovném povrchu.
High Visibility Guylines – Silná a dobře viditelná lanka za špatných světelných podmínek.
 Přední přístřešek zabudovaný do designu stanu nabízející velkorysý prostor navíc.
Popruh pro nastavení tunelu – Pomáhá "sbírat" veškerý přebytečný materiál a vytváří úhlednější tunel a těsnější uchycení k vozidlu.


Roll Away Connecting Tunnel – přístavba lze odpojit, když chcete odjet přes den. Při návratu jednoduše připnete tunel zpět.


Boční nástavec – přístavba se připevňuje k dodávce pomocí bočního nástavce, aby bylo zajištěno, že budete vždy čelem k výhledu, ať už jste kdekoliv.
Zalomené tubusy poskytují větší vnitřní prostor než standardní kulaté tubusy. Zajišťují efektivní ztužení proti větru.
Více způsobů připevnění vozidla – Všechny naše přístavby jsou dodávány s  6 mm Kador popruhy, 8M pásky, upevňovacími úchyty na střešní nosič a pouzdrem na svorky. Tím je zajištěno, že jsou naše přístavby kompatibilní s jakýmkoli vozidlem.
Sentinel Sport Fabric – Lehká, ale pevná a nepromokavá látka. Exkluzivně pro kolekci přístaveb Vango Sport. Sentinel Sport se vyznačuje skvělým poměrem prostoru k hmotnosti a stylovým šestihranným designem.Navíc technologie ColourLok™, pomáhá zachovávat barvu a chránit ji před UV zářením.
Cable Entry Point with Tidies – Vstupní bod se zipem pro napájecí kabel, s uchycením pomocí dotykových spon.
Předstan má dva kryté vchody, který poskytují chráněný vstup do vaší přístavby a zároveň zabraňují kapání deště do obytného prostoru.


AirBeams® podpěrné nosníky mezi hlavní konstrukcí zajišťují lepší stabilitu. 
Line-Lok® napínák bezpečně uzamkne kotevní šňůry v napnutém stavu.
Drive Away – Pomocí přídavné sady Drive Away Kit oddělíte oblast tunelu přístavby od vozidla a ponecháte přístavbu volně stát, když budete celý den na výletě. Při příjezdu můžete znovu připojit přístavbu k vozidlu.


SkyLiners- podhled, který je součástí, snižuje účinky kondenzace a poskytuje tepelnou bariéru v chladném počasí.
Testováno podle normy EN5912 – odolnost vůči počasí a ohni – pro váš bezpečný spánek.
Tento předstan je navržen pro turistické použití; není určen pro  statické nebo dlouhodobé sezónní užívání, protože rozsáhlé vystavení UV záření způsobí zrychlenou degradaci tkaniny. Na degradaci UV zářením se nevztahuje záruka. Při běžném používání na dovolené vám však bude předstan sloužit dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vango
  • EAN: 33261
  • Další vlastnosti: Hmotnost (kg) 22,5. Rozměr výška (cm) 210. Rozměr šířka (cm) 322. Rozměr délka (cm) 355. Sbalené rozměry – výška (cm) 40. Sbalené rozměry – šířka (cm) 41. Sbalené rozměry – délka (cm) 75. . . . . . . .
Vango Magra Air VW
Vango Magra Air VW
31590