Vango Kanto 250

1253 

Vango Kanto 250 od výrobce se skvělou pověstí Vango , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Vango Kanto 250 – cena 1253 Kč.

Katalogové číslo: 35374 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vango Kanto 250 od spolehlivého výrobce Vango je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.
Prvojakostnní výplň – výplň z vysoce kvalitních vláken, která jsou lehká, odolná a vyznačují se především vysokou hřejivostí.
Lepší pohodlí a teplotní komfort pro vaši hlavu zajišťuje integrovaný systém Head rest.
Obousměrný zip s automatickou aretací zabraňuje zasekávání zipu do látky . Je izolovaný, proto brání úniku tepla a navíc umožňuje rozepnutí v oblasti chodidel. Automatická aretace navíc zabraňuje nechtěnému rozepnutí během spánku.
Jednovrstvá struktura spacího pytle zaručuje nízkou hmotnost a díky rovnoměrnému plnění zároveň i teplo po celém těle.
Materiál podšívky Polair® Snug je velmi příjemný a hřejivý na dotek.
Vnější vrstva je tvořena tkaninou Polair Micro Shell- ta je tvořena vlákny, která jsou příjemné na dotek, mimořádně poddajná a hlavně prodyšná.
Chlad vás nepřekvapí díky ThermoLock Pro izolaci, která nejenže zvyšuje odolnost a extra hřejivost, ale zachovává nadýchanost i ve vlhkých podmínkách.
Zateplená krycí léga – izolovaný zip zabraňuje unikání tepla a eliminuje studená místa.
Očka pro zavěšení spacáku – snadné zavěšení a vysušení.
Teplotní určení je měřeno nezávisle a je testováno pro určení spolehlivých hraničních teplot, ty odpovídají ISO 23537-1:2016.
Kompresní skladovací vak se 4 popruhy pro minimalizaci objemu sbaleného spacáku při transportu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vango
  • EAN: 35374
  • Další vlastnosti: Hmotnost (kg) 1.8. Rozměr výška (cm) 190. Rozměr délka (cm) 215. Komfortní teplota (°C) 5. Limitní teplota (°C) 0. Extrémní teplota (°C) -15. . . . . . . . .
Vango Kanto 250
Vango Kanto 250
1253