Ultralight Self Inflating Women’s Large

2699 

Ultralight Self Inflating Women’s Large od značky s dlouholetou tradicí Sea to Summit . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Ultralight Self Inflating Women’s Large v akci za 2699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868096350 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ultralight Self Inflating Women’s Large od značky s dlouholetou tradicí Sea to Summit jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Naše dámská matrace Women’s Comfort Plus™ S.I. Mat je navržena tak, aby splňovala jedinečné potřeby vycházející z ženské fyziologie. Je teplejší, velmi pohodlá a ideální pro spaní v chladnějších podmínkách.
Silnější vrstva izolační pěny a menší Delta Cores™ v klíčových zónách zajišťují více tepla a lepší izolaci.
Dámské matrace mají specifický tvar, který je širší v oblasti boků a užší v oblasti ramen. Protiskluzový potisk zespodu i na povrchu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu.
Všechny naše matrace S.I. používají vůbec první multifunkční jednocestný ventil, navržený speciálně pro samonafukovací matrace. Rozlučte se s bojováním proti opětovnému nafukování matrace při pokusu o její sbalení. Profil Delta Core™ speciálně vyvinutý pro ženy k vytvoření teplejších zón tam, kde jsou zapotřebíŠirší v oblasti boků a užší v oblasti ramenMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíVertikální profilování jádra v oblastech, která nepřijdou do styku s tělem, snižuje hmotnost i objem matraceProtiskluzový potisk na horní a spodní straně udržuje matraci na místěLehký 30D polyester s protlačovaným laminovaným TPU na horní i spodní straněDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% polyester s TPU laminací; Ventil 100% TPU; Izolace 100% Polyuretanová pěna; obal: 100% polyester

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868096350
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 2,5. Rozměr šířka (cm) 58. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost (g) 645. Hmotnost 645.000g.  . . . . . . . . .
Ultralight Self Inflating Women's Regular
Ultralight Self Inflating Women’s Large
2699