Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt

7504 

Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt od přední společnosti Easy Camp jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt ve skvělé akci za 7504 Kč.

Katalogové číslo: 5709388110169 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt od výrobce s dobrým jménem Easy Camp je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Ve stanu Easy Camp Moonlight Yurt může spát až šest lidí. Stan je dodáván s předohnutými tyčemi FRP zajišťujícími plnou světlou výšku. Nabízí rodinám a přátelům prostor a svobodu vytvářet jedinečná uspořádání prostoru, propojovat je s přírodou a sdílet zábavu venku. Plastová okna zajišťují uvnitř světlo a mají připínací závěsy pro větší soukromí. Snadný přístup je zaručen širokým sklopným na plocho sklopným vchodem s dvoustranným zipem na dveřích pro flexibilní otevírání. Má velké síťované panely pod víkem přehozu, síťované okno ve dveřích s připínací záclonou, zakrytou zadní ventilaci, aby bylo zajištěno dostatečné větrání i snadno nastavitelné proudění čerstvého vzduchu.Velké přední dveře pro snadné vstupování i vystupování ze stanuSíťovaný panel ve dveřích vytváří vynikající možnosti pro větráníTři velké kryté střešní větrací otvory pro lepší proudění vzduchu ve stanuJeden nízký ventilační otvor pro zajištění dobrého proudění vzduchu skrze stan6 velkých kapes organizéruStrmé boční stěny vytvářejí výšku dostatečnou pro stání a dávají dobrý pocit prostornostiVelká okna s přepínacími závěsy3 závěsné bodyDveře lze zipem připnout k podlážce pro lepší utěsněníDržák upínacího lanaStan má girlandu na vlajky

 

Informace o produktu

  • Značka: Easy Camp
  • EAN: 5709388110169
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Typ stanu Dome. Vnější materiál stanu 185T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester. Barva Šedá. Rozměr balení 69 x 21 cm. Hmotnost (g) 10600. Materiál konstrukce Fibreglass 11 / 12.5 mm. Počet osob 6. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Hmotnost 10600.000g. . . . .
Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt
Turistický stan Easy Camp Moonlight Yurt
7504