Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge

3386 

Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge od výrobce s dobrým jménem Easy Camp je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge ve slevě pouze nyní za 3386 Kč.

Katalogové číslo: 5709388120434 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge od značky s dlouholetou historií Easy Camp je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Lehátko Easy Camp Day Lounge se snadno a rychle staví díky pevným tyčím ze skelných vláken, je vyztuženo popruhy a zajištěno dvojitými lany v každém rohu. Bude se vám hodit jako přístřešek na zahradě nebo na pláži stejně jako kempingová kuchyně, jídelna nebo skladovací prostor. Lehký přístřešek se dvěma bočními stěnami, které se dají srolovat, můžete snadno a rychle přizpůsobit měnícím se podmínkám. Ideální pro další přístřešek a skladování Snadno se staví Jedny boční dveře se odklopí nahoru pro velký vstup do stanu Jedny boční dveře se středovým zipem a přepínáním nahoru pro velký vchod do stanu Úchytky pro lanko Zemní popruhy zajišťující stabilitu Háček pro všestranné možnosti zavěšení

 

Informace o produktu

  • Značka: Easy Camp
  • EAN: 5709388120434
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Typ stanu Dome. Vnější materiál stanu 190T polyester PU coated, 100% polyester. Barva Šedá. Rozměr balení 57 x 15 cm. Hmotnost (g) 4700. Materiál konstrukce Fibreglass 11 mm. Odolnost vodního sloupce (mm) 1500. Hmotnost 4700.000g. . . . . .
Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge
Stanový přístřešek Easy Camp Day Lounge
3386