Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent

5599 

Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent od značky s dlouholetou tradicí Sea to Summit je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent v akci za cenu 5599 Kč.

Katalogové číslo: 9327868042081 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent od kvalitní společnosti Sea to Summit , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Neodbytný hmyz nebo podmáčená půda po silném dešti mohou pokazit i ten nejkrásnější výlet. Escapist™ Mesh Inners nemají tyče a jsou navrženy tak, aby se daly zavěsit pod naše plachty Escapist™ Tarps. Mohou být postaveny i samostatně, bez plachet a to pomocí trekingových holí, šňůrek, stanových kolíků a stromů. Stan ze síťoviny Ultra-Mesh™ Bug Tent má otevírání na zip a vysokou podlážku z materiálu 15D Ultra-Sil™ Nano™. Při silném dešti a v drsném terénu se doporučuje použití dodatečné podlážky. Podlaha a stěny z materiálu 15D Ultra-Sil™ Nano™ s tvarovaným vstupem na zipUltra-Mesh™ je silný a odolný a má 310 otvorů / cm?Materiál:hlavní část: 100% nylon, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868042081
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Rozměr výška (cm) 100. Rozměr šířka (cm) 130. Rozměr délka (cm) 220.  . . . . . . . . .
Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent
Stan ze síťoviny Escapist Ultra-Mesh Bug Tent
5599