Stan Starhill 5A

21160 

Stan Starhill 5A od naší známé značky Outwell je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Stan Starhill 5A – nyní pořídíte za super cenu 21160 Kč.

Katalogové číslo: 5709388129161 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Starhill 5A od spolehlivého výrobce Outwell – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Nafukovací stan Outwell Starhill 5A je ideální pro páry všech věkových kategorií, které hledají více prostoru, a pro kempování s mladou rodinou, protože se rychle a snadno staví. Skvěle se hodí na víkendové výlety a bezstarostné cestování, protože díky jeho nekomplikované konstrukci můžete bez problémů postavit tábor a ihned si začít užívat dovolenou. Odolná všitá podlážka zabraňuje průvanu a vlhkosti a zajišťuje, že vás nebudou rušit strašidelné potvůrky. Tónovaná okna, která vyplňují obytný prostor světlem, jsou opatřena přepínacími závěsy pro zajištění soukromí, zatímco velké přední dveře lze odklopit a nechat se obejmout přírodou.
Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostor.Tmavé ložnice Premier s ventilačními síťkami pro pohodlí při spánkuZadní vchod umožňuje snadný přístup do vnitřního stanu i z nějSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafouknutí/vyfouknutí, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Světlá, teple laděná střecha s fusakem vytváří světlou, veselou atmosféru uvnitř stanuVnější a vnitřní plachta jsou vybaveny vstupy pro kabelyVelká tónovaná okna s přepínacími závěsyVnější a vnitřní plachta jsou vybaveny vstupy pro kabelyDržák lampy a úklid světelného kabelu zajišťují osvětlení stanu a zabraňují zakopnutí.Síťované kapsy ve vnitřním stanu uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceOdolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážkaNastavitelné kolíky pro flexibilitu při stavění stanuZpevňující záplaty na všech namáhaných místechPlně utěsněná zástěrka pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyPředem připevněné svítící šňůry pro pohodlné a rychlé stavění.Kompresní přepravní vak pro kompaktní velikost balení

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388129161
  • Další vlastnosti: Barva Blue. Počet ložnic 5. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 17.IV. Rozměr výška (cm) 200. Rozměr šířka (cm) 340. Rozměr délka (cm) 480. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000 mm. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 68 x 34 x 34 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Hmotnost 17400.000g
Stan Starhill 5A
Stan Starhill 5A
21160