Stan Starhill 4A

19896 

Stan Starhill 4A od našeho známého výrobce Outwell je k dispizici za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Stan Starhill 4A ve výhodné slevě 19896 Kč.

Katalogové číslo: 5709388129178 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Starhill 4A od výrobce s dlouholetou historií Outwell je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Nafukovací stan Outwell Starhill 4A je skvělou volbou pro páry na turistických výletech, které hledají více prostoru, a pro počáteční kempování s miminkem nebo batoletem, protože se rychle a snadno staví. Skvěle se hodí na víkendové pobyty a dovolenou bez starostí, protože jeho nekomplikovaná konstrukce znamená, že můžete bez starostí postavit tábor a užívat si dovolenou. Odolná všitá podlážka zabraňuje průvanu a vlhkosti a zajišťuje, že vás nebudou rušit strašidelné potvůrky. Obývací prostor je naplněn světlem, tónovaná okna jsou opatřena přepínacími závěsy pro zajištění soukromí, zatímco velké přední dveře lze odklopit a nechat se obejmout přírodou.
Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostor.Tmavé ložnice Premier s ventilačními síťkami pro pohodlí při spánkuZadní vchod umožňuje snadný přístup do vnitřního stanu i z nějSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafouknutí/vyfouknutí, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Světlá, teple laděná střecha s fusakem vytváří světlou, veselou atmosféru uvnitř stanuVnější a vnitřní plachta jsou vybaveny vstupy pro kabelyVelká tónovaná okna s přepínacími závěsyVentilace nabízí flexibilní možnosti regulace vnitřní teploty a proudění čerstvého vzduchuSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do hmotnosti 1,5 kgSíťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceOdolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážkaNastavitelné kolíky pro flexibilitu při stanováníZpevňující záplaty na všech namáhaných místechPlně utěsněná zástěrka pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyPředem připevněné svítící šňůry pro pohodlné a rychlé stavění.Kompresní přepravní vak pro kompaktní velikost balení

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388129178
  • Další vlastnosti: Barva Blue. Počet ložnic 4. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 15.VIII. Rozměr výška (cm) 195. Rozměr šířka (cm) 300. Rozměr délka (cm) 465. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000 mm. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Typ stanu Two room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 68 x 33 x 33 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Hmotnost 15800.000g
Stan Starhill 4A
Stan Starhill 4A
19896