Stan Springwood 5SG

14408 

Stan Springwood 5SG s pečetí kvality od Outwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Stan Springwood 5SG – cena 14408 Kč.

Katalogové číslo: 5709388128850 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Springwood 5SG od dodavatele se skvělou pověstí Outwell jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Pro menší rodiny, které chtějí sdílet vzrušující dobrodružství v přírodě, je Outwell Springwood 5SG ideálním domovem pro víkendy a jednoduchou dovolenou bez starostí. Pokud jste se s kempováním teprve seznámili, zjistíte, že je to váš vlastní základní tábor pro objevování přírody. Tento stan se sklolaminátovými tyčemi, který se rychle a snadno staví, nabízí pohodové bydlení s velkým prostorem na podlaze, dostatečnou výškou na stání a flexibilním větráním. Díky všité podlážce si užijete suchý stan odolný proti průvanu za nepříznivého počasí a stan bez hmyzu v teplejších dnech. Za slunečných dnů lze dveře odklopit a vytvořit si tak zvláštní spojení s přírodou.
Odolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážkaDvojitý zip umožňuje horní větrání předních dveříVelká tónovaná okna blokují oslnění sluncem, zajišťují soukromí a umožňují táborníkům zůstat v kontaktu s přírodouSystém Outwell Wind Guard zajišťuje vynikající stabilitu při silném větru tím, že prostřednictvím robustních tyčí bezpečně zpevňuje plachtu stanu a rozkládá tak zatížení silou větruBoční dveře Rain Safe chrání přístup do stanu před vodouSystém zadního větrání upravuje proudění vzduchu od plně otevřeného po uzavřený zipVstupní body pro kabely pro pohodlný přístup k síťovému napájení elektronických zařízeníPředpřipravený a nastavitelný vnitřní stan usnadňuje stavění; lze jej snadno a rychle odpojit podle potřebyPlně utěsněná zástěna se švy pro maximální ochranu před větrem a deštěmPředem připevněné světelné šňůry pro pohodlné a rychlé stavění stanuTmavý vnitřní prostor snižuje světlo pro pohodlí při spánkuZpevňující záplaty na všech namáhaných místechOdolné zipy Outwell se snadno používají, vedou bezpečně a volně.Velká tónovaná okna s přepínacími závěsySíťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceKompresní přepravní vak snižuje velikost sbaleného zavazadla

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388128850
  • Další vlastnosti: Barva Blue. Počet ložnic 5. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 9.5, 11-12.7 mm. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 16.II. Rozměr výška (cm) 200. Rozměr šířka (cm) 300. Rozměr délka (cm) 480. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000 mm. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 69 x 30 x 30 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost 16200.000g
Stan Springwood 5SG
Stan Springwood 5SG
14408