Stan Robens Yukon Shelter

24144 

Stan Robens Yukon Shelter od spolehlivého výrobce ROBENS , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Stan Robens Yukon Shelter v současnosti za 24144 Kč.

Katalogové číslo: 5709388118769 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Robens Yukon Shelter od společnosti s úžasnou pověstí ROBENS je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Přístřešek Yukon Shelter je inspirován jednoduchými dřevěnými přístřešky, které se používají při objevování skandinávské přírody, a nabízí základnu, kterou si můžete vzít kamkoli, kam vás dobrodružství zavede. V prostorném přístřešku se vyspí čtyři osoby a je vybaven všitou plachtou a síťovanými dveřmi a větracími otvory pro život bez hmyzu. Užitečná veranda je chráněna univerzálním panelem přední stěny, který poskytuje obrovský přístup, široký výhled ven a možnost vyvážit větrání, soukromí a ochranu před povětrnostními vlivy. Prodyšná tkanina HydroTex® Polycotton Přepínací přední dveře vytvářejí plný panoramatický výhled, přístup a větrání Variabilní přední dveře umožňují chráněný vstup zepředu nebo z boku Přestavba na stříšku pomocí volitelných přídavných tyčí Dveře s plnou síťovinou Vnější objímky na tyče pro snadné rozkládání. Reflexní lana Součástí balení je opravná záplata na látku flysheet

 

Informace o produktu

  • Značka: ROBENS
  • EAN: 5709388118769
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Počet ložnic 4. Typ stanu Shelter. Vnější materiál stanu HydroTex Polycotton, 65% polyester / 35% cotton. Barva Khaki. Rozměr balení 91 x 25 cm. Hmotnost (g) 17200. Materiál konstrukce Steel 25 mm. Počet osob 4. Hmotnost 17200.000g. . . . .
Stan Robens Yukon Shelter
Stan Robens Yukon Shelter
24144