Stan Outwell Lawndale 6

12560 

Stan Outwell Lawndale 6 od skvělého a známého výrobce Outwell je právě teď u nás za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Stan Outwell Lawndale 6 – nyní pořídíte od 12560 Kč.

Katalogové číslo: 5709388126177 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Outwell Lawndale 6 od společnosti s předním postavením na trhu Outwell – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Jednoduchý a snadno ovladatelný kemp Lawndale 6 je ideální pro delší rodinnou dovolenou v kempu, kde se vyspí šest osob v zadní rozdělené ložnici 2x2x2. Prostorný stan má překvapivě nízké rozměry a hmotnost díky použití odolných tyčí Duratec ze skelných vláken, které usnadňují přepravu, stavění a údržbu. Praktické pohodlí při kempování zajišťuje plná výška na stání, velký obytný prostor, přední stříška pro ochranu za každého počasí, velké přední D-dveře, další boční přístup, velká okna, nízké umístění ventilace a zadní ventilační systém. Ložnice Premier nabízejí více prostoru a pomáhají usnadnit stavění; body pro vstup kabelů do vnitřních prostor pro přístup k elektrické síti. Vysoce odolné zipy Outwell fungují spolehlivě a volně. Velký přední vstup Rain Safe pro ochranu před deštěm a sluncem Velká okna s přepínacími závěsy, která zajišťují soukromí a umožňují kempařům zůstat v kontaktu s okolím Přední dveře s plnou síťovinou pro proudění vzduchu a ochranu před hmyzem Předpřipravené a nastavitelné vnitřní stany usnadňují stavění stanů Kapsy s organizérem pomáhají udržet obsah stanu po ruce Držák lampy a úklid světelného kabelu jsou inspirativním řešením pro zabezpečení osvětlení stanu Plně utěsněná zástěna se švy pro maximální ochranu před povětrnostními vlivy Síťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruce Zpevňující záplaty na všech namáhaných místech Nastavitelné kolíky pro flexibilitu při stavění stanu Předem připevněné svítící šňůry pro pohodlné a rychlé stavění stanu

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388126177
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 4. Typ stanu Four room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 67 x 35 x 35 cm. Hmotnost (g) 20400. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 8.5/11-12.7 mm. Počet osob 6. Vnitřní materiál stanu Breathable 100% polyester. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost 20400.000g. . . .
Stan Outwell Lawndale 6
Stan Outwell Lawndale 6
12560