Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S

9200 

Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S od přední značky Outwell . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S za výhodnou cenu 9200 Kč.

Katalogové číslo: 5709388119179 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S od kvalitního výrobce Outwell lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.
Páry, rodiny i přátelé ocení, že důmyslný Outwell Sandcrest S poskytuje více prostoru pro pohodlnější život v dodávce. Jako pevná markýza montovaná na zadní část vozu s jednou hliníkovou tyčí je opravdu lehká, sbalitelná a dveře vozu nejsou blokovány šňůrami. Je určena pro vozidla jako Peugeot Rifter, Citroen Berlingo, VW Caddy a podobně. Díky snadno nastavitelné výšce je ideální i pro menší vozidla a SUV, ideální pro kempování a použití na jednodenních výletech k vaření, jako denní přístřešek nebo převlékárna. Chytrá konstrukce umožňuje bezpečně zavřít a uzamknout zadní dveře, když se vydáte na túru nebo cyklistické dobrodružství, nebo je nechat otevřené přes noc, zatímco vy zabezpečíte zadní část dodávky pomocí sítě proti hmyzu pro skvělé větrání. Jako bonus můžete dveře zvednout jako stínicí stříšku (tyče nejsou součástí dodávky) při upevňování kola nebo dobíjení baterie po výletech v přírodě.

Určeno pro vozy Peugeot Rifter, Citroën Berlingo, VW Caddy a podobné vozy.
Vnitřní stěna ze síťoviny, která umožňuje spaní ve vozidle s otevřenými zadními dveřmi a zároveň chrání před hmyzem
Rychlé a snadné připevnění a odepnutí
Velké síťované okno s vodotěsnou záclonou zlepšuje větrání
Odolné zipy Outwell pro lepší výkon
Zadní dveře lze zavřít a uzamknout s připevněnou markýzou
Zadní dveře vozidla lze otevřít uvnitř markýzy
Dveře lze použít jako stříšku (vztyčené tyče nejsou součástí dodávky)
Odklápěcí boční panely umožňují chráněný přístup

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388119179
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Výška připevnění střechy 155 – 185 cm. Typ stanu SUV / MPV tailgate awning. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 62 x 20 x 20 cm. Hmotnost (g) 4400. Materiál konstrukce Aluminium 6061-T8, 13 mm, anodised. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Hmotnost 4400.000g. . . . .
Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S
Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest S
9200