Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L

9710 

Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L od skvělého a známého výrobce Outwell je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L momentálně v akci za 9710 Kč.

Katalogové číslo: 5709388119162 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L od známého dodavatele Outwell je právě teď za super cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Páry, rodiny i přátelé ocení, že důmyslný systém Outwell Sandcrest L poskytuje více prostoru pro pohodlnější život v dodávce. Jako pevná markýza montovaná na zadní část vozu s jednou hliníkovou tyčí je opravdu lehká, sbalitelná a dveře vozu nejsou blokovány šňůrami. Je určena pro autobusy a dodávky, jako jsou VW T6, MB W447, Peugeot Traveller a podobné. Je ideální pro použití při kempování a jednodenních výletech na vaření, jako denní přístřešek nebo převlékárna. Chytrá konstrukce umožňuje bezpečně zavřít a uzamknout zadní dveře, když se vydáte na túru nebo cyklistické dobrodružství, nebo je nechat otevřené přes noc, zatímco vy zabezpečíte zadní část dodávky pomocí sítě proti hmyzu pro skvělé větrání. Jako bonus můžete dveře zvednout jako stínicí stříšku (tyče nejsou součástí dodávky) při upevňování kola nebo dobíjení baterie po výletech v přírodě.

Určeno pro zadní dveře vozů VW T5/T6/T6.1 (Multivan, Caravelle, Transporter, California) a MB W447 (třída V, Vito, Marco Polo).
Vnitřní síťová stěna, která umožňuje spaní ve vozidle s otevřenými zadními dveřmi a zároveň chrání před hmyzem.
Rychlé a snadné připevnění a odepnutí
Velké síťované okno s vodotěsnou clonou zlepšuje větrání
Odolné zipy Outwell pro lepší výkon
Zadní dveře lze zavřít a uzamknout, s připevněnou markýzou
Zadní dveře vozidla lze otevřít uvnitř markýzy
Dveře lze použít jako stříšku (vztyčené tyče nejsou součástí dodávky)
Odklápěcí boční panely umožňují chráněný přístup

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388119162
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Typ stanu Campervan tailgate awning. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 64 x 21 x 21 cm. Hmotnost (g) 5300. Materiál konstrukce Aluminium 6061-T8, 13 mm / 16 mm, anodised. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Výška připevnění střechy 175 – 205 cm. Hmotnost 5300.000g. . . . .
Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L
Stan na zadní část vozu Outwell Sandcrest L
9710