Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest

16442 

Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest od předního výrobce Outwell lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest – zboží máme ted u nás za 16442 Kč.

Katalogové číslo: 5709388119148 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest od známého dodavatele Outwell – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Kompaktní markýza Outwell Beachcrest s kopulovitou konstrukcí nabízí párům a mladým rodinám dobře větranou markýzu pro vozidla SUV a minivany, která se montuje na zadní dveře. Je ideální pro lehké a rychlé víkendové výlety a zamilujete si její praktickou všestrannost jako volně stojícího prodloužení vašeho vozidla, které nabízí stín, přístřešek, prostor pro odpočinek a pohodlné místo na spaní pro život na cestách. Oceníte chytrý systém uchycení, který vám umožní plně využívat boční dveře vozu, aniž by blokoval přístup, a systém uchycení kol umožňující táboření na tvrdém podkladu. Přístupová zóna s flexibilními spoji umožňuje opravdu snadný vstup do stanu z obou stran, a když prší, můžete nechat horní část hlavních dveří pod hlubokou stříškou otevřenou, abyste ještě více větrali.

Velká síťovaná okna s voděodolnými závěsy zlepšují větrání
Velké tónované přední okno zachovává soukromí a výhled a zároveň snižuje oslnění sluncem
Odklápěcí přední dveře zlepšují panoramatický výhled, přístup a větrání
Síťový panel pod přední stříškou
Odolné zipy Outwell pro lepší výkon
Odnímatelný ochranný plášť vany zabraňuje průvanu, vnikání vody a lezoucímu hmyzu.
Systém Link Access Zone s bočními dveřmi pro snadný přístup
Předem připevněné světelné šňůry pro pohodlí a rychlé rozkládání.
Systém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kg
Podlahová plachta pro Link Access Zone s vestavěnou lištou proti průvanu
Rychlé a snadné připevnění a odepnutí

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388119148
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Typ stanu Drive-away SUV / MPV awning. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 69 x 31 x 31 cm. Hmotnost (g) 10600. Materiál konstrukce Aluminium 6061-T8, 13 mm, anodised / 7001-T6, 8.5 mm, anodised. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Výška připevnění střechy 155 – 185 cm. Hmotnost 10600.000g. . . . .
Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest
Stan na zadní část vozu Outwell Beachcrest
16442