Stan Hayward Lake 5ATC

60952 

Stan Hayward Lake 5ATC od kvalitní společnosti Outwell je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si bezpečně a rychle online. Stan Hayward Lake 5ATC – nyní pořídíte za 60952 Kč.

Katalogové číslo: 5709388129093 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Hayward Lake 5ATC od tohoto předního výrobce Outwell je právě teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Spojení vynikajícího stylu, výjimečné kvality, mimořádného výkonu a pohodlí domova. Vzduchový stan Outwell Hayward Lake 5ATC má vše. Ten pravý stan pro vás a vaši rodinu, pokud hledáte dostatek prostoru pro sestavení stanu ve vlastním stylu pro bezstarostné kempování. Úhledná přední stříška s přepínatelnými zadními stranami nabízí flexibilní přístřeší, pod kterým si můžete užívat čerstvého vzduchu v přírodě. Odklopení hlavních dveří rozšiřuje obytný prostor, abyste si po dobrodružstvích venku mohli odpočinout v objetí přírody. Po doplnění volitelné sady světelných jednotek ONS vás při setmění provede příjemný systém nočního osvětlení Outwell Nightlight System (patentováno) u předních dveří a ONS uvnitř stanu vytvoří útulnou atmosféru po celý večer.
Svislá přední stěna se stříškou a boční ochranou proti srolování pro větší vnitřní i vnější obytný prostor.Připraveno pro jedinečný integrovaný systém Nightlight System ( (patentováno)), který nabízí okolní světlo pro snadný přístup a orientaciProdyšná tkanina TC flysheet reguluje vnitřní klima pro pohodlí za každého počasíVzduchové trubky v gotickém stylu poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorRychlé a tiché vnitřní dveře s magnetickým zavíráním. Patentováno.Dvoje přídavné boční dveře se síťovanými panely za nimi pro dobré větrání a flexibilní přístup.Dvojité zipy umožňují plné otevření přední části, podložené plným síťovaným panelem pro možnost větrání bez hmyzuOdolné popruhy proti bouřiZadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od úplného otevření až po utěsnění zipuHlavní ložnice Ambassador nabízejí větší výšku, větší podlahovou plochu a místa pro vstup kabelůPláštěnka a vnitřní strana jsou vybaveny vstupy pro kabelySvětlá, teple laděná střecha flysheet vytváří světlou, veselou vnitřní atmosféruSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do hmotnosti 1,5 kgSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafouknutí/vyfouknutí, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Systém plovoucích šňůr elegantně zkracuje dobu rozbalování, snižuje nebezpečí zakopnutí o vlajky a zjednodušuje nastavení napětí.Síťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceVelká tónovaná okna se závěsy na zip pro soukromíBarevné kódování systému Outwell Easy Pegging System umožňuje táborníkům použít kolíky hned napoprvé na správném místě pro rychlé stavění a spolehlivou stabilitu.Nastavitelné kolíky pro flexibilitu při stavění

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388129093
  • Další vlastnosti: Barva Navy Night. Počet ložnic 5. Materiál konstrukce Steel 22 mm. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 44.7. Rozměr výška (cm) 220. Rozměr šířka (cm) 350. Rozměr délka (cm) 630. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® Airtech, 65% polyester / 35% cotton. Rozměr balení 81 x 59 x 59 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polycotton, 65% polyester / 35% cotton. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Hmotnost 44700.000g
Stan Hayward Lake 5ATC
Stan Hayward Lake 5ATC
60952