Stan Elmdale 5PA

29832 

Stan Elmdale 5PA od výrobce Outwell je u nás za výhodnou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Stan Elmdale 5PA v současnosti pořídíte za cenu 29832 Kč.

Katalogové číslo: 5709388129024 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Elmdale 5PA od dodavatele se skvělou pověstí Outwell . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Bez ohledu na roční období je Outwell Elmdale 5PA ideální pro outdoorová dobrodružství. Hledáte velký prostor a pohodlí při kempování ve stanu, který se snadno přepravuje a staví, je to váš nový stan. Předem tvarované vzduchové trubky zajišťují stabilitu a navíc díky strmějším bočním stěnám optimalizují vnitřní prostor. Díky velkým oknům a dobrému větrání si užijete světlem naplněný, vzdušný stan. Útulná stříška s velkými bočními okny nad přední částí nabízí venkovní prostor pro odpočinek a užívání si vašeho výletu. Přední panely na obou stranách stříšky lze vycvaknout nebo srolovat a získat tak flexibilní řešení přístřešku.
Svislá přední stěna se stříškou a odklopnou boční ochranou pro větší obytný prostor uvnitř i venku.Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorTmavé ložnice Premier s ventilační síťkou pro pohodlí při spánkuPřední stříška chránící před deštěm chrání přístup před vodouDvojité zipy umožňují plné otevření přední části, podpořené plným síťovaným panelem pro možnost větrání bez hmyzuOdolné popruhy proti bouřiRychlé a tiché přístupové dveře ze síťoviny s magnetickým uzávěrem. Patentováno.Vnitřní dvířka Quick & Quiet s magnetickým uzávěrem. Patentováno.Zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od úplného otevření až po uzavření zipu.Odolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážka.Pláštěnka a vnitřek jsou vybaveny vstupy pro kabely.Světlá, teple tónovaná střecha flysheet vytváří světlou, veselou vnitřní atmosféru.Nastavitelné body pro připevnění kolíků pro flexibilitu při stanováníSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do hmotnosti 1,5 kgSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafouknutí/vyfouknutí, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Síťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceVelká tónovaná okna s přepínacími záclonkamiPlně utěsněná zástěrka pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyBarevné kódování systému kolíků Outwell Lite umožňuje táborníkům použít kolíky hned napoprvé na správném místě pro rychlé stavění a spolehlivou stabilitu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388129024
  • Další vlastnosti: Barva Green. Počet ložnic 5. Materiál konstrukce Steel 19 mm. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 23.VIII. Rozměr výška (cm) 210. Rozměr šířka (cm) 300. Rozměr délka (cm) 450. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000 mm. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 84 x 39 x 39 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester
Stan Elmdale 5PA
Stan Elmdale 5PA
29832