Stan Avondale 4PA

34328 

Stan Avondale 4PA od společnosti s dlouholetou tradicí Outwell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Stan Avondale 4PA – nyní můžete mít za 34328 Kč.

Katalogové číslo: 5709388129031 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Stan Avondale 4PA od této značky Outwell . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Outwell Avondale 4PA je skvělou volbou pro malé rodiny a páry, které hledají komfort a pohodlí, a je ideální pro letní dovolenou nebo krátké pobyty. Hluboká stříška s velkými bočními okny nad plně otevíratelnou přední částí nabízí útulný venkovní prostor k odpočinku. Pro rozšíření všestrannosti lze přední panely na obou stranách stříšky vyklopit nebo srolovat a získat tak flexibilní řešení přístřešku. Otevření velké přední části vám umožní po celodenním dobrodružství objímat přírodu a zároveň si užívat prostoru, soukromí a přístřeší při společném odpočinku v rozsáhlém obytném prostoru.
Svislá přední stěna se stříškou a boční ochranou proti srolování pro větší obytný prostor uvnitř i venku.Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorTmavé ložnice Premier s ventilační síťkou pro pohodlí při spánkuPřídavné boční dveře pro flexibilní přístupDvojité zipy umožňují plné otevření přední části, podpořené plným síťovaným panelem pro možnost větrání bez hmyzuOdolné popruhy proti bouřiRychlé a tiché přístupové dveře ze síťoviny s magnetickým uzávěrem. Patentováno.Vnitřní dvířka Quick & Quiet s magnetickým uzávěrem. Patentováno.Zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od úplného otevření až po uzavření zipu.Odolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážka.Vnější a vnitřní plachta jsou vybaveny vstupy pro kabely.Světlá, teple tónovaná střecha flysheet vytváří světlou, veselou vnitřní atmosféru.Nastavitelné body pro připevnění kolíků pro flexibilitu při stanováníSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do hmotnosti 1,5 kgSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafouknutí/vyfouknutí, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Síťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceVelká tónovaná okna snižují oslnění a zajišťují soukromíPlně utěsněná zástěrka pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyBarevné značení kolíků Outwell Lite Pegging System umožňuje táborníkům použít kolíky hned napoprvé na správném místě pro rychlé stavění a spolehlivou stabilitu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388129031
  • Další vlastnosti: Barva Green. Počet ložnic 4. Materiál konstrukce Steel 19 mm. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost (kg) 27.III. Rozměr výška (cm) 215. Rozměr šířka (cm) 310. Rozměr délka (cm) 525. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000 mm. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Rozměr balení 78 x 42 x 42 cm. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester
Stan Avondale 4PA
Stan Avondale 4PA
34328