Spací pytel Traverse TvIII – Long

5899 

Spací pytel Traverse TvIII – Long od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je nyní k dostání výhodně za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Spací pytel Traverse TvIII – Long právě teď za cenu 5899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095698 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Spací pytel Traverse TvIII – Long od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Ať už se přes den pohybujete na sněhu a spíte v horských chatách, nebo kempujete po letní bouři, spací pytel Traverse™ vás nezklame.
Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje tepelný komfort. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Zip Free-Flow triple zaručuje v případě potřeby maximální tepelný komfort a naopak více možností ventilace v teplejších podmínkách. Poloviční zip na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání. Také díky němu můžete horní třetinu spacího pytle sklopit dolů a použít ji jako mini přikrývku. Na levé straně, po celé délce spacího pytle, je obousměrný zip a další, samostatný zip, naleznete v oblasti chodidel. Díky tomu lze ze spacího pytle udělat plnohodnotnou přikrývku, například v situacích, kdy se rtuť vyšplhá výše, než jste očekávali. Zúžující se obdélníkový tvar pro více prostoru a pohodlí než u tradičního mumiového tvaruPoloviční zip Free-Flow na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větráníIzolace THERMOLITE® s konstrukcí WaveLoft™ pro extra teplo a loftSpojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotáváníNáš materiál s izolací uvnitř THERMOLITE® používá měkká mikrovlákna a jemná denierová vlákna s dutým jádrem pro teplo a měkkost při zachování nízké hmotnosti, vysokého loftu a vynikající stlačitelnostiAnatomicky tvarovaný prostor pro chodidla pro více místaZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeVnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilieObsahuje pevný kompresní vak 70DTento spací pytel lze vzájemně sepnout s druhým spacákemMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095698
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Komfortní teplota (°C) -4. Limitní teplota (°C) -10. Extrémní teplota (°C) -28. Hmotnost (g) 1660. Hmotnost 1670.000g. . . . . . .
Spací pytel Traverse TvIII - Regular
Spací pytel Traverse TvIII – Long
5899