Spací pytel Spark SpIV – Regular

14699 

Spací pytel Spark SpIV – Regular od společnosti Sea to Summit je právě nyní na našich stránkách v akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Spací pytel Spark SpIV – Regular , produkt koupíte ted u nás za 14699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095025 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Spací pytel Spark SpIV – Regular od výrobce s mnohaletou tradicí Sea to Summit – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Naše ultralehké a technické spací pytle Spark™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Spark™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle vhodné do mírných mrazů. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Spark™ je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Spark™ spacákem vhodným i pro adventure závody a "hard-alpine", kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení
RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci
Mumiový tvar pro pohodlí a účinnou izolaci
Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům
"H" komorová konstrukce pojme více peří a omezuje studená místa.
Expediční spací pytel má mumiový tvar a poskytuje více prostoru pro případ, že máte na sobě více vrstev oblečení nebo potřebujete více prostoru kolem sebe
Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.
Zip po celé délce jedné strany se dvěma jezdci poskytuje snadný přístup a různé možnosti větrání
Zip je zevnitř kryt velkou légou; kapuce a límec zabraňují, v případě potřeby, úniku tepla
Obsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbalení

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon
Výška postavy do 183 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095025
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Barva Žlutá. Materiál Nylon. Komfortní teplota (°C) -8. Limitní teplota (°C) -15. Extrémní teplota (°C) -36. Hmotnost 880.000g. . . . . . . .
Spací pytel Spark SpIV - Regular
Spací pytel Spark SpIV – Regular
14699