Solbio biologická přísada do WC 4v1 1,6 L

506 

Solbio biologická přísada do WC 4v1 1,6 L od známé kvalitní značky Solbio je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Solbio biologická přísada do WC 4v1 1,6 L stojí ted u nás 506 Kč.

Katalogové číslo: 28991 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Solbio biologická přísada do WC 4v1 1,6 L od značky s dlouholetou tradicí Solbio je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Můžeme být trochu šetrnější k životnímu prostředí?
Ekoturistika je rostoucím trendem, a proto byly příroda a životní prostředí výchozím bodem pro vývoj Solbio. Chtěli byste raději kempovat v čistém, zeleném prostředí? Máte rádi přírodu, ale jste zvyklí při kempování používat chemické toalety? Konečně existuje způsob, jak to dělat jinak!
Solbio nabízí dokonalou alternativu: ekologickou toaletní tekutinu vyrobenou výhradně z přírodních surovin se svěžími vůněmi esenciálních olejů, díky nimž jsou drsné chemické látky zcela zbytečné. V kombinaci s ekologickou toaletou bez škodlivých látek budete se Solbio cestovat ekologicky a zodpovědně.
Ve všem, co děláme, se snaží značka Solbio brát ohled na přírodu a životní prostředí. Proto byla vyvinuta ekologická toaletní tekutina. 

Pouze přírodní složky
100% účinnost
4 v 1: Udržuje čistou a svěží toaletu, fekální nádrž, nádrž na splachovací a odpadní vodu.
Koncentrovaný a úsporný
Nejsou nutné žádné další materiály
Kempujte o krok blíže k přírodě
Přináší okamžité výsledky
Zabraňuje všem druhům nepříjemných pachů
Biodegraduje tuky, odpad a toaletní papír, takže nádrž lze velmi snadno vyprázdnit;
Udržuje váš záchod, nádrž a potrubí čisté a dezinfikované
Odstraňuje a zabraňuje usazování vodního kamene
Snímače hladiny a čerpadla udržují svou optimální funkci
Dokonale se hodí pro velké i malé nádrže
Neobsahuje žádné chemické výrobky ani syntetické látky
Rozsáhlé testování

Návod k použití:
Pro fekální nádrž: Dávka 40 ml Solbio na 20 litrů objemu fekální nádrže spolu s cca 3 l vody. Nejlepší výměna je každé 3 nebo 4 dny. Pro splachovací nádrž: Dávku 40 ml roztoku Solbio na 20 litrů můžete dát do nádrže se splachovací vodou. Tím se zabrání tvorbě vloček a řas. Solbio také udržuje nádrž čistou a svěží. Pro nádrž na odpadní vodu: Dávku 40 ml roztoku Solbio na 50 litrů nádrže na odpadní vodu použije nalitím do umyvadla nebo sprchového odtoku. Solbio zabraňuje nepříjemným zápachům a odstraňuje usazeniny a mastnoty a také důkladně čistí. Pro čištění toalety: Pro dosažení dokonalého výsledku přidejte do vody při čištění trochu Solbia. Solbio osvěžuje, čistí a odvápňuje.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solbio
  • EAN: 28991
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 28. Rozměr šířka (cm) 20. Rozměr délka (cm) 15. Objem (l) 1,6.  . . . . . . . . .
Solbio biologická přísada do WC 4v1 1
Solbio biologická přísada do WC 4v1 1,6 L
506