Síťka na stolní tenis Joola Easy

399 

Síťka na stolní tenis Joola Easy od přední společnosti Joola je právě teď za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Síťka na stolní tenis Joola Easy stojí u nás 399 Kč.

Katalogové číslo: 4002560310083 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Síťka na stolní tenis Joola Easy od dodavatele s dlouholetou historií Joola je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Síťka s nastavitelným napnutím, bílý horní okraj, stabilní konstrukce.. Síťka na stolní tenis Joola Easy je cenově dostupná a stabilní kovová síť. Díky svým kvalitním vlastnostem a provedení se řadí mezi oblíbené síťky. Praktické uchycení síťky na pingpongový stůl zajišťuje jednoduchý systém. Svorky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují správnou funkčnost a odolnost svorek. Síťku lze jednoduše nainstalovat a má nastavitelné napnutí. Síťka je provedena s bílým horním okrajem pro snadnou orientaci během hry. Hodí se jak pro soutěžní, tak pro rekreační (hobby) využití. Síťka na stolní tenis Joola Easy odpovídá normě EN 14468-2 C.Technický popis:

kovová konstrukce
vysoká stabilita
jednoduchá instalace
nastavitelné napnutí
bílý horní okraj
odpovídá normě EN 14468-2 C

 

Další informace

  • Značka: Joola
  • Kategorie: Sport > Míčové sporty > Stolní tenis > Příslušenství na stolní tenis > Pingpongové síťky
  • Katalogové číslo: 9667
  • EAN: 4002560310083
Joola Síťka na stolní tenis Joola Easy
Síťka na stolní tenis Joola Easy
399