Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS)

2199 

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS) od společnosti Sea to Summit . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS) na našich stránkách za 2199 Kč.

Katalogové číslo: 9327868066957 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS) od známého předního výrobce Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Lehká a skladná pro minimalistické výlety. Naše Ultra light S.I. Sleeping Mat je určena pro všechny turisty, kteří hledají ultralehké samonafukovací pěnové matrace. Tepelný koeficient 2,6 poskytuje izolaci potřebnou během teplejších měsíců, zatímco přítomnost paměťové pěny znamená, že se nemusíte na konci náročného dne vysilovat dlouhotrvajícím nafukováním matrace. Je to také jediná matrace z našich samonafukovacích matrací, která se vyrabí i ve velikosti XS aby se snadno vešla do vašeho ultralehkého batohu. Všechny naše samonafukovací matrace jsou vybaveny jedinečným multifunkčním jednocestným ventilem, navrženým speciálně pro samonafukovací matrace. Rozlučte se s bojováním proti opětovnému nafukování matrace při pokusu o její sbalení.

Konstrukce Delta™ Core-V™
Protiskluzový potisk zespodu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu.
Na horní i spodní straně je použit lehký materiál 30D polyester s protlačovanou laminací TPU
Malá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v teple
Větší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matrace
Tepelný koeficient (R-value) 2,6

Materiál:
Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylonRozměry: 125 cm x 51 cm x 2,5 cmRozměry po složení: ø9.5 x 24 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868066957
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Rozměr výška (cm) 2,5. Rozměr šířka (cm) 51. Rozměr délka (cm) 125. Hmotnost 395.000g.  . . . . . . . . .
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS)
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Xsmall (velikost XS)
2199