Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L)

2699 

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L) zboží dodává Sea to Summit , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L) výhodně za 2699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868066988 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L) od společnosti s dlouholetou tradicí Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Lehká a skladná pro minimalistické výlety. Naše Ultra light S.I. Sleeping Mat je určena pro všechny turisty, kteří hledají ultralehké samonafukovací pěnové matrace. Tepelný koeficient 2,6 poskytuje izolaci potřebnou během teplejších měsíců, zatímco přítomnost paměťové pěny znamená, že se nemusíte na konci náročného dne vysilovat dlouhotrvajícím nafukováním matrace. Je to také jediná matrace z našich samonafukovacích matrací, která se vyrabí i ve velikosti XS aby se snadno vešla do vašeho ultralehkého batohu. Všechny naše samonafukovací matrace jsou vybaveny jedinečným multifunkčním jednocestným ventilem, navrženým speciálně pro samonafukovací matrace. Rozlučte se s bojováním proti opětovnému nafukování matrace při pokusu o její sbalení.

Konstrukce Delta™ Core-V™
Protiskluzový potisk zespodu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu.
Na horní i spodní straně je použit lehký materiál 30D polyester s protlačovanou laminací TPU
Malá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v teple
Větší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matrace
Tepelný koeficient (R-value) 2,6

Materiál:
Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylonRozměry: 198 cm x 64 cm x 2,5 cmRozměry po sbalení: ø11 x 27 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868066988
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Rozměr výška (cm) 2,5. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost 720.000g.  . . . . . . . . .
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L)
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Large (velikost L)
2699