Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Large

3699 

Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Large od značky s dlouholetou historií Sea to Summit . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Large právě nyní za skvělou cenu 3699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868067015 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Large od značky se skvělou pověstí Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Konstrukce Delta™-Core™ Protiskluzový potisk zespodu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu.Na horní i spodní straně je použit lehký materiál 30D polyester s protlačovanou laminací TPU Velká horizontální trojúhelníková jádra snižují hmotnost a objem, aniž by snižovala pohodlí či potřebnou podporu.Silnější PU pěna na každém Delta™ Core™ pro lepší izolaci přímo pod vámi. Rovněž udržuje horní a spodní povrch pěny neporušený, zajišťuje rovnoměrné teplo po celé délce matrace a lépe drží s povrchovým materiálem. Diagonální opěrné pěnové stěny nejen pomáhají matraci nafouknout, ale také je díky nim skladnější. Matrace je 5 cm vysokáTepelný koeficient (R-value) 2,7Materiál:Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868067015
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 5. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost 880.000g. . . . . . . .
Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Small
Samonafukovací matrace Comfort Light Self Inflating Large
3699