Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular

1759 

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular od společnosti s úžasnou pověstí Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular za výhodnou cenu 1759 Kč.

Katalogové číslo: 9327868067077 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular od společnosti s výborným jménem Sea to Summit je právě teď u nás za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Camp Mat™ S.I. Rectangular je o něco širší než tato matrace v klasickém mumiovém tvaru.
Tato odolná a pohodlná matrace je vyrobena z polyesteru 75D, který jí dodává pevnost a odolnost vůči oděru. Camp Mat™ S.I. Rectangular je 3,8 cm vysoká a tím dostatečně pohodlná. Vysoká hodnota tepelného koeficientu 4,0 znamená, že ji můžete používat po celý rok. Konstrukce Delta™ Core-V™Spodní I vrchní část vyrobena z robustního a odolného polyesteru 75D s protlačovaným laminátovaným TPUMalá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v tepleVětší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matraceMatrace je 3,8 cm vysokáMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíVelký obdélníkový tvarMateriál:Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868067077
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 3,8. Rozměr šířka (cm) 51. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 780.000g. . . . . . .
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular
1759