Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide

1919 

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide od výrobce Sea to Summit je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide – produkt momentálně prodáváme za 1919 Kč.

Katalogové číslo: 9327868096411 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide od kvalitní značky Sea to Summit je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Camp Mat™ S.I. Rectangular je o něco širší než tato matrace v klasickém mumiovém tvaru.
Tato odolná a pohodlná matrace je vyrobena z polyesteru 75D, který jí dodává pevnost a odolnost vůči oděru. Camp Mat™ S.I. Rectangular je 3,8 cm vysoká a tím dostatečně pohodlná. Vysoká hodnota tepelného koeficientu 4,0 znamená, že ji můžete používat po celý rok. Konstrukce Delta™ Core-V™Spodní I vrchní část vyrobena z robustního a odolného polyesteru 75D s protlačovaným laminátovaným TPUMalá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v tepleVětší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matraceMatrace je 3,8 cm vysokáMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíVelký obdélníkový tvarMateriál:Matrace: 100% polyester s TPU laminací; Ventil 100% TPU; Izolace 100% Polyuretanová pěna; obal: 100% polyester

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868096411
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 3,8. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 1115.000g. . . . . . . .
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide
1919