Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Large

1919 

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Large od značky Sea to Summit , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Large zrovna nyní za cenu 1919 Kč.

Katalogové číslo: 9327868067084 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Large od známé značky Sea to Summit , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Camp Mat™ S.I. Rectangular je o něco širší než tato matrace v klasickém mumiovém tvaru.
Tato odolná a pohodlná matrace je vyrobena z polyesteru 75D, který jí dodává pevnost a odolnost vůči oděru. Camp Mat™ S.I. Rectangular je 3,8 cm vysoká a tím dostatečně pohodlná. Vysoká hodnota tepelného koeficientu 4,0 znamená, že ji můžete používat po celý rok. Konstrukce Delta™ Core-V™Spodní I vrchní část vyrobena z robustního a odolného polyesteru 75D s protlačovaným laminátovaným TPUMalá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v tepleVětší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matraceMatrace je 3,8 cm vysokáMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíVelký obdélníkový tvarMateriál:Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868067084
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 3,8. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost 1020.000g. . . . . . .
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Regular
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Large
1919