Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička)

783 

Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) od společnosti s dlouholetou tradicí Sea to Summit je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) zrovna nyní za cenu 783 Kč.

Katalogové číslo: 9327868013029 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) od známé kvalitní značky Sea to Summit lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Titan zůstává prvotřídním materiálem pro výrobu kempingových příborů, protože jim dodává mimořádnou odolnost. Naše příbory z titanu jsou velmi pevné a nezlomí se ani když se záhadným způsobem dostanou na dno vašeho batohu. Titan je lehký a zároveň neuvěřitelně pevný, je zdravotně nezávadný, vysoce odolný proti korozi a vydrží déle než jeho ekvivalent vyrobený ze slitiny. Tato sada obsahuje nůž, vidličku, lžíci a karabinu, která udří všechny 3 příbory pohromadě. Velmi lehký a pevnýVyrobeno ze 100 % titanuEloxovaný povrchMateriál:100% Titan

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868013029
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 40.000g.  . . . . . . . . .
Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž
Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička)
783