Rozšíření stanu Outwell typ 5

8650 

Rozšíření stanu Outwell typ 5 od našeho výrobce Outwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Rozšíření stanu Outwell typ 5 výhodně za 8650 Kč.

Katalogové číslo: 5709388091765 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Rozšíření stanu Outwell typ 5 od kvalitní značky Outwell lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Rozšíření Outwell Universal Extensions jsou silná, stabilní a přizpůsobivá. Vzhledově se hodí ke stávajícím stanům a přidávají velkou spoustu místa do vašeho přístřešku. Má velká okna a otevřenou přední část. Rychle a snadno se dá postavit, připevnění je jednoduché a spolehlivé a transformuje využitelný prostor kolem stanu. Díky možnosti zvednout jednu nebo obě stěny lze přístřešek upravit tak, aby vyhovoval povětrnostním podmínkám.Rychle a snadno se staví i sbalí podle potřebyOcelový rám pro stabilitu dává dostatek místa pro hlavuPevně ​​se připevňuje k hlavnímu stanu, aby vše sedělo a nedostal se dovnitř průvanVelká tónovaná okna tlumí sluneční paprsky, zajišťují soukromí a umožňují táborníkům zůstat v kontaktu s venkovním prostředímVyztužovací záplata na všechny namáhané bodyNastavitelné fixační body pro flexibilitu výšky tónuSvětelná vznášející se upínací lana doplňují elegantní elegantní vzhled stanu Outwell

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388091765
  • Další vlastnosti: Materiál Polyester. Hmotnost (g) 11200. Sbalené rozměry – výška (cm) 23. Sbalené rozměry – šířka (cm) 23. Sbalené rozměry – délka (cm) 71. Hmotnost 11200.000g. . . . . . . . .
Rozšíření stanu Outwell typ 5
Rozšíření stanu Outwell typ 5
8650