Přístřešek Vango Trigon AirHub

15690 

Přístřešek Vango Trigon AirHub od této spolehlivé značky Vango je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Přístřešek Vango Trigon AirHub – nyní získáte od 15690 Kč.

Katalogové číslo: 35382 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přístřešek Vango Trigon AirHub od kvalitní značky Vango je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Vango Trigon AirHub je ideální přístřešek pro skupinové setkávání v kempu, použití jako centrální kuchyňský stan nebo společný přístřešek. Jedinečná hybridní konstrukce je navržena s jedním centrálním nafukovacím nosníkem AirBeam® a dvěma královskými tyčemi po obou stranách, což vytváří univerzální přístřešek ve stylu akcí. Díky čtyřem otevíracím stranám si můžete zvolit dveře podle směru větru a síťovaná okna zajišťují dodatečné větrání. Přístřešek Trigon, který těží z naší tkaniny Sentinel Eco vyrobené z recyklovaných jednorázových plastů, je ideálním místem pro odpočinek v přírodě a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Vango
  • EAN: 35382
  • Další vlastnosti: Hmotnost (kg) 12,9. Rozměr výška (cm) 225. Rozměr šířka (cm) 350. Rozměr délka (cm) 350.  . . . . . . . . .
Přístřešek Vango Trigon AirHub
Přístřešek Vango Trigon AirHub
15690