Předstan Outwell Wolfburg 380 Air

27506 

Předstan Outwell Wolfburg 380 Air od společnosti s předním postavením na trhu Outwell . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Předstan Outwell Wolfburg 380 Air – můžete mít za 27506 Kč.

Katalogové číslo: 5709388119230 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Předstan Outwell Wolfburg 380 Air od našeho známého výrobce Outwell . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Nafukovací markýza Outwell Wolfburg 380 Air s výsuvnou střechou je skvělou volbou pro přátele, páry hledající více prostoru a rodiny s odrostlými dětmi, které chtějí mít soukromí, a nabízí velkorysý, mimořádně dobře větraný prostor. Snadno a rychle ji připevníte souběžně s obytným vozem a zmenšíte tak celkovou šířku na malých pozemcích. Máte skutečně všestranné možnosti stanování, protože ji lze umístit na obě strany vašeho vozidla, přičemž přední část směřuje stejným směrem jako kabina, nebo v případě potřeby dozadu. Tunelová konstrukce stanu má protilehlé boční dveře, které jsou kryté síťkou proti hmyzu, a navíc jsou na každé straně přístupové zóny Link dveře, které ji spojují s bočními dveřmi vašeho karavanu. Jejich nastavení podle vašich potřeb a povětrnostních podmínek umožňuje flexibilní možnosti větrání. Široké přední dveře, podepřené síťovinou odolnou proti hmyzu, pod stříškou Rain Safe vám umožní otevřít stan a spojit se s přírodou. Praktické bydlení v dodávce vám rozšíří volitelný vnitřní prostor, ve kterém se vyspí dvě osoby. Když se společně vydáte na venkovní dobrodružství, můžete po návratu nechat markýzu volně stojící bezpečně na svém pozemku jako domov z domova.

Dvoje velké boční dveře s ochrannou síťovinou proti hmyzu.
Svislá přední stěna se stříškou pro zvětšení vnitřního i vnějšího obytného prostoru
Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostor
Dvojité zipy umožňují plné otevření přední části, podložené plnou síťovinou pro možnost větrání bez hmyzu
Prostorný obytný prostor s velkými tónovanými okny pro prosvětlený interiér s přepínacími závěsy pro soukromí
Systém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do hmotnosti 1,5 kg
Odolné zipy Outwell se snadno používají, vedou bezpečně a volně
Volitelný vnitřní prostor z tmavé tkaniny pro spánek nebo skladování
Podlážka pro Link Access Zone s vestavěnou lištou proti průvanu
Odnímatelná přístupová zóna Link

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388119230
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Rozměr délka (cm) 250. Výška připevnění střechy 175 – 200 cm. Typ stanu Drive-away campervan awning. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Šedá. Rozměr balení 82 x 44 x 44 cm. Hmotnost (g) 23500. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 9.5 mm / 8.5 mm. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Síla konstrukce 7 mm / 5 mm. Hmotnost 23500.000g. . .
Předstan Outwell Wolfburg 380 Air
Předstan Outwell Wolfburg 380 Air
27506