Plynový vařič Outwell Jimbu

2533 

Plynový vařič Outwell Jimbu od výrobce s mnohaletou tradicí Outwell , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Plynový vařič Outwell Jimbu v současnosti za 2533 Kč.

Katalogové číslo: 5709388078155 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Plynový vařič Outwell Jimbu od spolehlivého výrobce Outwell je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Díky integrovaným zástěnám a silnějšímu víku a rámu není ani ve větrném počasí žádný problém vařit na novém přenosném sporáku Jimbu, který v sobě spojuje přenosnou troubu s grilem. Nastavitelný plamen rychle uvaří vodu a zajišťuje, že se jídlo vaří přesně tak, jak vám chutná. Sporák se snadno čistí díky odnímatelnému roštu a odkapávací misce a je ideální pro dovolenou na kempu a grilování. Používá plynové bomby EN417.Používá samouzavírací plynové bomby se závitem EN417Kompaktní přenosný plynový vařičAutomatické piezo zapalováníOchranná zástěnaStabilní hořáky s vysokým tepelným výkonemSnadno zavíratelné západkyHořáky z nerezové oceli Protiskluzové gumové nožičkyIndividuálně ovládané hořákyOdnímatelný rošt, snadno se čistíOdkapávač v základně vařičeOpletená PTFE hadice z nerezové oceli s automatickým vypínánímDeeply embossed lid for increased rigidity

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388078155
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Rozměr balení 46 x 27 x10.5 cm. Hmotnost (g) 3000. Hmotnost 3000.000g.  . . . . . . . . .
Plynový vařič Outwell Jimbu
Plynový vařič Outwell Jimbu
2533