Party grill Campingaz 400

3599 

Party grill Campingaz 400 od společnosti CAMPINGAZ je momentálně za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Party grill Campingaz 400 – můžete mít za 3599 Kč.

Katalogové číslo: 3138522085124 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Party grill Campingaz 400 od našeho výrobce CAMPINGAZ je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Odnímatelné nožičky a taška na uchování a přenos grilu vám pomůže spotřebič pohodlně přemístit naprosto kamkoliv. Spotřebič obsahuje drátěný rošt + oboustranný tál s teflonovou úpravou a smaltované víko, které lze využít jako pánev WOK.

Velikost grilovací plochy je 1018 cm2 o průměru 36 cm
Příkon: 2 kW
Spotřeba plynu 145 g/h 
Kulatý nerezový hořák 
Zapalování: Piezo 
Rozměry grilu 36 x 42 cm
Zdroj: PB lahev
K připojení plynové lahve použijte vždy prověřenou připojovací sadu Campingaz®

Vynalezeno pro kempování a cestování
Párty může začít kdekoliv a to díky řadě Campingaz Party Grill®. Nutný společník do kempů, na festivaly a různé výlety! Díky celé řadě příslušenství získáte nekonečné možnosti jeho využití.
Party Grill® 200 nabízí opravdu kompaktní velikost. Disponuje nastavením na klasický vařič, nebo na gril a to díky smaltovanému grilovacímu roštu. Pro snadnější použití pracuje s plynovými kartušemi Campingaz® CV470 plus a CV300 plus. Vařte a grilujte vše co máte rádi na Party Grillu®  a to díky jeho nekonečnému využití.

Kompaktní a snadno se přenáší
Řada Campingaz Party Grill® je vyjímečně kompaktní a snadno se přenáší. Veškeré součásti vařiče/grilu jsou zabaleny uvnitř a získáte tak kompaktní jednotku. Snadno sestavíte i demontujete nohy ke každému modelu a snadno uložíte do Party Grillu®
Party Grill® 200 disponuje ochranným víkem, které jednoduše zacvaknete a chrání veškeré komponenty před ztrátou. Kompaktní a snadno se přenáší.

Snadno se čistí
Řada Campingaz Party Grill® se opravdu snadno čistí. Navrženo s prostorem na vody, který zachycuje veškeré šťávy a odkapávající tuk a tím zabraňuje připálení. Po dokončení práce jen vylijete špinavou vodu a vymyjete. Podpora vařiče, grilovací rošt a tál lze mýt v myčce, ale díky nepřilnavému povrchu se čistí snadno i ručně za pomoci houbičky.

 

Informace o produktu

  • Značka: CAMPINGAZ
  • EAN: 3138522085124
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Modrá. Spotřeba plynu g/h 145. Rozměr výška (cm) 42. Rozměr průměr (cm) 36. Příkon (W) 2000. . . . . . . . .
Party grill Campingaz 400
Party grill Campingaz 400
3599