Party grill Campingaz 200

2399 

Party grill Campingaz 200 od výrobce s mnohaletou tradicí CAMPINGAZ je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Party grill Campingaz 200 momentálně v akci za 2399 Kč.

Katalogové číslo: 3138522085100 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Party grill Campingaz 200 od výrobce s mnohaletou tradicí CAMPINGAZ je momentálně ve výhodné akci. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Díky odnímatelným nohám a uzamykatelnému víku ho lze snadno přepravovat a skladovat. Je kompatibilní s kartuší Campingaz CV Plus, která může být odpojena a znovu připojena, i když není prázdná.  Piezo zapalování Vám umožňuje snadné zapálení, ať jste kdekoliv.Příkon: 2000 WSpotřeba: 145 g/hZapalování: piezoRegulace výkonuDoba provozu na kartuši: CV 300 Plus – 1 h 40 min, CV 470 Plus – 3 hRozměr grilovací plochy: Ø 26 cmRozměr: Ø 32 x 33 cmHmotnost: 2,84 kgVynalezeno pro kempování a cestováníPárty může začít kdekoliv a to díky řadě Campingaz Party Grill®. Nutný společník do kempů, na festivaly a různé výlety! Díky celé řadě příslušenství získáte nekonečné možnosti jeho využití.Party Grill® 200 nabízí opravdu kompaktní velikost. Disponuje nastavením na klasický vařič, nebo na gril a to díky smaltovanému grilovacímu roštu. Pro snadnější použití pracuje s plynovými kartušemi Campingaz® CV470 plus a CV300 plus. Vařte a grilujte vše co máte rádi na Party Grillu®  a to díky jeho nekonečnému využití.Kompaktní a snadno se přenášíŘada Campingaz Party Grill® je vyjímečně kompaktní a snadno se přenáší. Veškeré součásti vařiče/grilu jsou zabaleny uvnitř a získáte tak kompaktní jednotku. Snadno sestavíte i demontujete nohy ke každému modelu a snadno uložíte do Party Grillu®Party Grill® 200 disponuje ochranným víkem, které jednoduše zacvaknete a chrání veškeré komponenty před ztrátou. Kompaktní a snadno se přenáší.Snadno se čistíŘada Campingaz Party Grill® se opravdu snadno čistí. Navrženo s prostorem na vody, který zachycuje veškeré šťávy a odkapávající tuk a tím zabraňuje připálení. Po dokončení práce jen vylijete špinavou vodu a vymyjete. Podpora vařiče, grilovací rošt a tál lze mýt v myčce, ale díky nepřilnavému povrchu se čistí snadno i ručně za pomoci houbičky.Easy Clic® Plus – patentované připojení kartuše Campingaz®Easy Clic® Plus je pohodlnější systém vyvinutý pro ventilové kartuše – pro připojení jednoduše otočíte o 45°!1 – Uchycení: k uchycení kartuše k zařízení stačí malé množství tlaku.2 – Zapojení: otočte o 45° doleva a kartuše je připojena. Kartuše také disponují samotěsnícím ventilem, díky kterému může být kartuše opakovaně odpojena a připojena i když není prázdná.

 

Informace o produktu

  • Značka: CAMPINGAZ
  • EAN: 3138522085100
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Spotřeba plynu g/h 145. Rozměr výška (cm) 33. Hmotnost (g) 2840. Rozměr průměr (cm) 32. Příkon (W) 2000. . . . . . . . .
Party grill Campingaz 200
Party grill Campingaz 200
2399