Outwell Universal Awning Size 7

10397 

Outwell Universal Awning Size 7 od této skvělé značky Outwell je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Outwell Universal Awning Size 7 právě nyní za bezkonkurenční cenu 10397 Kč.

Katalogové číslo: 5709388121448 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Universal Awning Size 7 od výrobce s dlouholetou historií Outwell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Je navržen pro všechny nafukovací a tyčové stany Outwell (kromě stanů Encounter) a můžete jej snadno rozšířit pomocí univerzální markýzy Outwell. Stejně jako skvěle navržené a pečlivě zpracované konstrukce se každá z nich snadno připevňuje, takže můžete rychle přidat krytý prostor k obytnému prostoru pro odpočinek nebo jej využít jako úložný prostor. Díky ocelovým sloupkům a tkanině Outtex® 4000 Select je robustní konstrukce stabilní a odolná, zatímco pro praktický přístup šikmými předními dveřmi je každý přístřešek vybaven skládací plachtou. Pro lepší přístup, dodatečné větrání a vytvoření hluboké stříšky lze boční části na zip odklopit, aby vyhovovaly povětrnostním podmínkám a rodinným aktivitám. Odklopení pouze jedné boční části rozšiřuje všestranné bydlení ve stanu a vytváří prostor podobný verandě. Díky velkým oknům, která zajišťují světlem naplněný a vzdušný interiér při zavřených dveřích a bočnicích, můžete život ve stanu posunout na novou úroveň flexibilního pohodlí.

Rychlé a snadné postavení a sbalení podle potřeby
Rám z ocelových tyčí zajišťuje stabilitu a dostatek místa nad hlavou
Pevně se připojuje k hlavnímu stanu a zajišťuje tak, že do stanu neproniká průvan.
Velká tónovaná okna blokují oslnění sluncem, zajišťují soukromí a umožňují táborníkům zůstat v kontaktu s okolím
Zpevňující záplaty na všech namáhaných místech
Nastavitelné kolíky pro flexibilitu při stavění stanu
Svítící plovoucí šňůry doplňují elegantní uhlazený vzhled stanu Outwell

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388121448
  • Další vlastnosti: Typ stanu Awning. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Šedá. Rozměr balení 77 x 29 x 29 cm. Hmotnost (g) 19900. Materiál konstrukce Steel poles 19 mm. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Hmotnost 19900.000g. . . . . . .
Outwell Universal Awning Size 7
Outwell Universal Awning Size 7
10397