Outwell Rosedale 5PA

20244 

Outwell Rosedale 5PA od přední společnosti Outwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Outwell Rosedale 5PA aktuálně výhodně za 20244 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109828 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Rosedale 5PA od této přední společnosti Outwell je u nás k dispozici opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

V Rosedale 5PA může spát pět lidí ve dvou ložnicích Premier s panoramatickým výhledem. Jeho předtvarované vzduchové trubice poskytují stabilitu a dostatek světlého prostoru se strmějšími stranami optimalizujícími vnitřní prostor. Boční dveře Rain Safe nabízejí chráněný přístup s extra ventilací doplňující zadní ventilační systém, který umožňuje volby od plně otevřených po těsně zavřené na zip.Boční stříška chrání vstup proti deštiPředtvarované vzduchové trubice poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorZatemněné ložnice Premier se síťovanou ventilací pro pohodlí spánkuPřídavné boční dveře s předstanem pro flexibilní přístupDvojité zipy umožňují plné otevírání. Síťovaný panel umožňuje větrání a přitom chrání před hmyzem.Odolné bouřkové popruhy Rychlé a tiché vnitřní dveře s magnetickým uzávěremNový zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od zcela otevřeného uspořádání až po těsně zavřené na zipV polyethylenové podlážce je všita odolná vodotěsná vrstvaKabelové vstupy v tropiku i vnitřním stanuLehká stěna tropika v teplých barvách vytvří jasné a pozitivní vnitřní prostředíNastavitelná místa pro kolíky pro flexibilní stavění stanuSystém háčků Hook Track Systém pro všestranné možnosti umístění světel a předmětů do 1.5kgSpolehlivé a snadno ovladatelné nafukovací / vypouštěcí ventily, které jsou pohodlně umístěny mimo větrný listV síťovaných kapsách vnitřního stanu jsou malé předměty po ruce a v bezpečí Náplast na všechny namáhané body Velká tónovaná okna snižují oslnění a zajišťují soukromíPlně zapečený flysheet pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyBarevné kódování systému Outwell Lite Pegging System umožňuje táborníkům používat kolíky na správném místě poprvé pro rychlé stoupání a spolehlivou stabilitu

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109828
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 3. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 81 x 35 x 35 cm. Hmotnost (g) 19600. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 8.5 mm. Počet osob 5. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Hmotnost 19600.000g. .
Outwell Rosedale 5PA
Outwell Rosedale 5PA
20244