Outwell Oakwood 5

11450 

Outwell Oakwood 5 od společnosti s úžasnou pověstí Outwell je u nás za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Outwell Oakwood 5 – nyní zakoupíte od 11450 Kč.

Katalogové číslo: 5709388110213 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Oakwood 5 od značky s dobrým jménem Outwell – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

V kompaktním Oakwood 5 se vyspí až pět osob ve dvou ložnicích Premier. Vnitřní stany Dark Inners, které mají tiché dveře Outwell Quick & Quiet. Ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří hledají prostor a pohodlí v kempu. S plnou výškou stání v obytném prostoru, hlubokým předním přístřeškem pro přístřešek, velkými předními dveřmi tvaru D, velkým tónovaným oknem, univerzálním systémem háčků Outwell HookTrack a systémem zadního větrání.Vertikální přední stěna s předstanem praktický obytný prostorDvojité zipy umožňují plné otevírání zepředu. Síťovaný panel umožňuje větrání, aniž by hrozilo vlétnutí hmyzu.Zatemněné ložnice Premier se síťovanou ventilací pro pohodlí spánkuTiché vnitřní dveře s Quick & Quiet magnetickým uzávěremKompaktní dispozice poskytuje prostorné bydlení pro pětPopruhy do bouřky pro větší stabilituVelká tónovaná okna snižující oslnění a zajišťující soukromíNový zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od zcela otevřeného uspořádání až po těsně zavřené na zipSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kgOdolná, vodotěsná, všitá podlážkaFlysheet a vnitřní rysy kabelové vstupní bodyLehká střecha s teplým tónem vytváří světlou a veselou vnitřní atmosféruNastavitelné fixační body pro flexibilitu při stavění stanuNáplast na všechny namáhané bodyPředem připojené světelné guyliny pro pohodlí a rychlé stoupáníSíťované kapsy ve vnitřních stanech pro bezpečné a praktické uložení drobnostíVelká tónovaná okna se zapínacími závěsyPlně zapečený flysheet pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyStlačitelná brašna pro kompaktní velikost balení

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388110213
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 3. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Tmavě zelená. Rozměr balení 73 x 30 x 30 cm. Hmotnost (g) 16500. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 9.5-12.5 mm. Počet osob 5. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Hmotnost 16500.000g. . .
Outwell Oakwood 5
Outwell Oakwood 5
11450