Outwell Mountain Lake 5ATC

57272 

Outwell Mountain Lake 5ATC od naší známé značky Outwell je právě teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Outwell Mountain Lake 5ATC za bezkonkureční cenu 57272 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109606 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Mountain Lake 5ATC od společnosti s úžasnou pověstí Outwell . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Velkoryse dimenzované, s velkou světlou výškou, dostatečným větráním a mnoha okny. Třízónový Mountain Lake 5ATC je plný světla a ideální pro aktivní táborníky. Funkce Wing Lounge nabízí další prostor pro odpočinek, spaní nebo skladování a svislá přední stěna vylepšuje praktický životní prostor nad odolnou polyethylenovou podlahou. Rychlý a tichý přístup a vnitřní dveře znamenají, že spánek táborníků nebude rušen. Zadní ventilační systém nabízí snadno nastavitelné proudění vzduchu.Tři zóny poskytují velké rodině mokrý pokoj, suchý obývací pokoj a ložnici. Svislá přední stěna znamená více praktický obývací prostor a snadné ovládání na zipVšestranný obývací prostor v křídle stanu poskytuje extra obývací nebo spací prostor nebo zvláštní místo pro pohodlný odpočinekStabilitu optimalizují tři ručně umístěné apexové vzduchové trubiceVzduchové trubice v gotickém stylu poskytují skvělou světlou výšku a vnitřní prostorRychlá a tichá přístupová dvířka s magnetickým uzávěremRychlé a tiché vnitřní dveře s magnetickým uzávěremPřídavné boční dveře se síťovanou výplní zezadu pro dobré větrání a flexibilní přístupOdolné popruhy do bouřkyDvojité zipy umožňují úplné přední otevření s možností nastavení verandyNový zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od zcela otevřeného po zapečetěné zipemHlavní ložnice Ambassador nabízejí větší výšku, větší podlahovou plochu a kabelové vstupyFlysheet a vnitřní rysy kabelové vstupní bodyNastavitelné fixační body pro flexibilitu při stavění stanuSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kgSpolehlivé a snadno ovladatelné nafukovací / vypouštěcí ventily, které jsou pohodlně umístěny mimo listový list Plovoucí systém Guyline elegantně snižuje dobu nadhazování, signalizuje nebezpečí zakopnutí a zjednodušuje nastavení napětíSíťované kapsy ve vnitřních stanech pro bezpečné a praktické uložení drobnostíVelká tónovaná okna se závěsy na zip pro soukromíBarevné značení systému Outwell Easy Pegging System umožňuje táborníkům používat kolíky na správném místě poprvé pro rychlé stoupání a spolehlivou stabilitu

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109606
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 3. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® Airtech, 65% polyester / 35% cotton. Barva Tmavě modrá. Rozměr balení 80 x 60 x 60 cm. Hmotnost (g) 48300. Počet osob 5. Vnitřní materiál stanu Breathable polycotton, 65% polyester / 35% cotton. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Hmotnost 48300.000g. . . .
Outwell Mountain Lake 5ATC
Outwell Mountain Lake 5ATC
57272