Outwell Hamoa Transporter

3509 

Outwell Hamoa Transporter od spolehlivého výrobce Outwell je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Outwell Hamoa Transporter stojí ted u nás 3509 Kč.

Katalogové číslo: 5709388121486 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Hamoa Transporter s pečetí kvality od Outwell je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Vysoce pevná ocel a elegantní reliéfní odolná černá podšívka kufru Outwell Hamoa Transporter, který se otevírá a skládá během několika sekund, nabízí praktické řešení pro přesun vašeho vybavení, ať už se chystáte do parku, na pláž nebo do kempu. Snadno se přemisťuje díky širokým terénním PU kolům odolným proti propíchnutí, která jsou ideální pro měkký nebo nerovný terén, a dlouhému tažnému ramenu pro snadné manévrování. Jeho vysoce kvalitní ložiska chrání kola před pískem a prachem a zajišťují hladší odvalování. Když jej již nepotřebujete, můžete jej složit, zapnout uzamykací mechanismus a uložit do auta, dokud nebude čas sbalit se a odjet. Součástí je přepravní taška pro snadné skladování a přenášení.

Otevření a složení během několika sekund
Není nutná žádná montáž
Vnitřní síťová kapsa
2 vnější síťované držáky na lahve
Vysoce kvalitní ložisko kola chránící kolo před pískem a prachem – pro hladší jízdu
Terénní PU kola odolná proti propíchnutí, skvělá do nerovného terénu
Funkce uzamčení, která udržuje transportér bezpečně složený, když se nepoužívá
Vysoce pevná odolná ocel
Součástí je přepravní taška pro snadné skladování a přenášení

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388121486
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Rozměr balení 49 x 22 x 76 cm. Hmotnost (g) 10600. Rozměr 49 x 119 x 48 cm (WxLxH), inside size: 43 x 82 x 25 cm (WxLxH). Materiál 100% polyester. Rám Powder coated steel. Hmotnost 10600.000g. . . . . . . .
Outwell Hamoa Transporter
Outwell Hamoa Transporter
3509