Outwell Air Shelter

11960 

Outwell Air Shelter od dodavatele s dobrým jménem Outwell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Outwell Air Shelter momentálně v akci za 11960 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109910 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Air Shelter od přední společnosti Outwell je k dostání za výborné peníze. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Přístřešek Outwell Air Shelter je vybaven naším rámem One Air System. Přístřešek se staví z jediného nafukovacího bodu, snadno a rychle se rozkládá, má dostatek místa nad hlavou a vynikající stabilitu díky lanům a trubkovým výztužným popruhům. Odolná tkanina Outtex® 3000 Select ze 100% polyesteru poskytuje spolehlivou ochranu před povětrnostními vlivy; volitelné boční stěny lze přidat na všechny čtyři strany podle směru větru a preferencí soukromí. Moderní a přitažlivá konstrukce ze vzduchových trubek vytváří jedinečný venkovní prostor. Pokročilé konstrukční techniky vytvářejí velkou vstupní výšku Plně utěsněná fóliová plachta pro maximální ochranu před větrem a deštěm Světlá, teple laděná střecha flysheet vytváří světlou, veselou vnitřní atmosféru Nastavitelné body pro zavěšení kolíků pro flexibilitu při stanování Předem připevněné světelné šňůry pro pohodlné a rychlé rozkládání. Zpevňující záplaty na všech namáhaných místech Spolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafukování a vyfukování, které jsou pohodlně umístěny vně plachty. Body pro uchycení kabelů elegantně vedou elektrická vedení pro větší bezpečnost. Kompresní přepravní vak zmenšuje velikost sbaleného zavazadla

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109910
  • Další vlastnosti: Typ stanu Paradome Air Shelter. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Barva Šedá. Rozměr balení 75 x 20 x 20 cm. Hmotnost (g) 6100. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Hmotnost 6100.000g. . . . . . . .
Outwell Air Shelter
Outwell Air Shelter
11960