NAVIGATOR Anywhere Table

6021 

NAVIGATOR Anywhere Table od našeho výrobce NAVIGATOR je k dostání teď opravdu levně. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. NAVIGATOR Anywhere Table momentálně k dispozici za 6021 Kč.

Katalogové číslo: 32862 Kategorie: , , Štítek:

Popis

NAVIGATOR Anywhere Table od společnosti s předním postavením na trhu NAVIGATOR je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Stůl Navigator Anywhere Table je nezbytným společníkem při kempování, cestování a karavaningu. Díky kompaktním rozměrům, plně nastavitelným nohám a velkému úložnému prostoru se hodí na cesty. Vyšší kempaři si naprosto zamilují jeho 1 m vysoký nástavec. Správná výška pro delší vaření.
ROZŠIŘUJE SE AŽ DO VÝŠKY 1 M!Všechny čtyři nohy jsou nastavitelné, aby se přizpůsobily nerovnostem terénuHliníková deska stolu s vyraženým logem NavigatorOcelový rám v modré barvě NavigatorSoučástí balení je síťový koš, který lze zavěsit pod sebe a uložit do něj různé předměty 

 

Informace o produktu

  • Značka: NAVIGATOR
  • EAN: 32862
  • Další vlastnosti: Materiál Hliník. Rozměr výška (cm) 100. Rozměr šířka (cm) 70. Rozměr délka (cm) 93. Hmotnost (g) 8300.  . . . . . . . . .
NAVIGATOR Anywhere Table
NAVIGATOR Anywhere Table
6021