Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small

3999 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small značky Sea to Summit , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small v současnosti pořídíte za cenu 3999 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131464 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small od známé kvalitní značky Sea to Summit je u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Naše matrace UltraLight™ Insulated mají jednovrstvou konstrukci s metalickou vrstvou Exkin Platinum® a Thermolite® izolací. Toto je naše nejlehčí a po sbalení nejmenší matrace, která je však díky jedné vrstvě vzduchových pružin se střední hustotou velmi pohodlná.

Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.
Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánek
Exkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.
Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedením
Multifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné doladění tvrdosti matrace dle osobních preferencí
Extrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaci
Obsahuje sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénu

Materiál:
Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.Rozměry: 168 cm x 55 cm x 5 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131464
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Rozměr výška (cm) 5. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 168. Hmotnost 430.000g.  . . . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small
Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Small
3999