Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large

3759 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large od dodavatele s dobrým jménem Sea to Summit . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large v akci za cenu 3759 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131488 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large od tohoto předního výrobce Sea to Summit , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Naše matrace UltraLight™ Insulated mají jednovrstvou konstrukci s metalickou vrstvou Exkin Platinum® a Thermolite® izolací. Toto je naše nejlehčí a po sbalení nejmenší matrace, která je však díky jedné vrstvě vzduchových pružin se střední hustotou velmi pohodlná. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné doladění tvrdosti matrace dle osobních preferencíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuMateriál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131488
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Rozměr výška (cm) 5. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost 595.000g.  . . . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large
Nafukovací matrace s izolací uvnitř UltraLight ASC Insulated Mat Large
3759