Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large

7299 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large od skvělé a známé značky Sea to Summit . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large v akci za cenu 7299 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131600 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large značky Sea to Summit , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online.

Naše vylepšená verze obdélníkové nafukovací matrace Comfort Plus XT™ s izolací uvnitř je 8 cm vysoká a má dvoukomorovou konstrukci. Zatímco natlakovaná spodní vrstva vás ochrání před nerovným terénem, vrchní vrstvu si nafouknete dle vašich preferencí tak, aby vám vyhovovala tvrdost matrace.
Díky širšímu rozestupu mezi jednotlivými Air Sprung Cell™ vznikají větší vzduchové kapsy a tím i eXtra tloušťka (XT). Tato matrace kombinuje lehkou nylonovou tkaninu 30/40D, Exkin Platinum® a izolaci THERMOLITE® pro vyšší tepelný komfort při zachování minimální hmotnosti a velikosti po sbalení.
Comfort Plus XT™ je širší než naše standardní nafukovací matrace a nabízí o něco více prostoru pro pohyb. Extra výška je ideální pro všechny, kdo rádi spí na boku, protože umožňuje, aby se boky zaklesnuly hlouběji do matrace bez toho, aniž by se dotkly země. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímUltra-Fresh® antimikrobiální úprava TPU zabraňuje vnitřnímu růstu plísníMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné jemné doladění pro osobní pohodlíLehká, tichá a přilnavá nylonová tkanina 30/40D, kterou lze snadno opravit v terénu díky přiloženým samolepícím záplatámDíky systému Pillow Lock™ lze k této matraci připevnit polštář Aeros™ Materiál:Matrace: 100% nylon; Ventil: 100% TPU; Izolace: 100% polyester; obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131600
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Rozměr výška (cm) 8. Rozměr šířka (cm) 65. Rozměr délka (cm) 202. Hmotnost 1295.000g. . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus XT ASC Insulated Mat Rectangular Large
7299