Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular

5899 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular od našeho předního výrobce Sea to Summit , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular – nyní nakoupíte za 5899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131570 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular od výrobce s dobrým jménem Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Naše matrace Comfort Plus™ disponuje dvouvrstvou konstrukcí s metalickou vrstvou Exkin Platinum® a izolací Thermolite®. Dvě vrstvy vzduchových pružin s vysokou hustotou mouhou být nahuštěny na různé tlaky. Zatímco natlakovaná spodní vrstva vás ochrání před nerovným terénem, vrchní vrstvu si nafouknete dle vašich preferencí – tak, aby vám vyhovovala tvrdost matrace. Díky nezávislým komorám bude matrace fungovat i v případě, že jednu vrstvu propíchnete. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné doladění tvrdosti matrace dle osobních preferencíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuMateriál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131570
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 6,3. Rozměr šířka (cm) 55. Rozměr délka (cm) 184. Hmotnost 845.000g. . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Regular
5899