Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large

6599 

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large značky Sea to Summit , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large , produkt nakoupíte ted u nás za 6599 Kč.

Katalogové číslo: 9327868131587 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large zboží dodává Sea to Summit je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Naše matrace Comfort Plus™ disponuje dvouvrstvou konstrukcí s metalickou vrstvou Exkin Platinum® a izolací Thermolite®. Dvě vrstvy vzduchových pružin s vysokou hustotou mouhou být nahuštěny na různé tlaky. Zatímco natlakovaná spodní vrstva vás ochrání před nerovným terénem, vrchní vrstvu si nafouknete dle vašich preferencí – tak, aby vám vyhovovala tvrdost matrace. Díky nezávislým komorám bude matrace fungovat i v případě, že jednu vrstvu propíchnete. Obsahuje Airstream™ pumpu pro snadné a rychlé nafouknutí, která je integrována v obale matrace.Air Sprung Cells™ se přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují rovnoměrné rozložení tlaku v matraci pro pohodlnější spánekExkin Platinum® je velmi lehká a tichá metalizovaná textilie. Technologie Exkin Platinum® odráží vyzařované teplo zpět k uživateli matrace.Izolace THERMOLITE® se nachází uvnitř vzduchových pružin Air Sprung Cells™ a zabraňuje nadměrným tepelným ztrátám vedenímMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutí, vypuštění a snadné doladění tvrdosti matrace dle osobních preferencíExtrudová TPU laminace je výrazně lepší než laminace typu roll-to-roll, neboť pomáhá předcházet delaminaciObsahuje sadu pro snadnou opravu propíchnuté matrace v terénuMateriál:Matrace: 100% nylon. Ventil: 100% TPU. Izolace: 100% polyester. obal na matraci 100% nylon.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868131587
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Materiál Nylon. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 6,3. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 201. Hmotnost 1045.000g. . . . . . . .
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large
Nafukovací matrace s izolací uvnitř Comfort Plus ASC Insulated Mat Large
6599